FASE 1 - LIGA PÀDEL - Masculí


MASCULI 2A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
ANTONIO LOPEZ MIRALLES
BLAS SANCHEZ
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Jug 1 J1
Jug 2 J2
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Adrià Nieves Teruel
Edgar Mérida Vallejo
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Jug 3 j3
Jug 4 j4
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5
KILIAN PONS GONZALEZ
MANEL PRIETO HUERTAS
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- ANTONIO LOPEZ MIRALLES
- BLAS SANCHEZ
Vs
- Jug 1 J1
- Jug 2 J2
Pàdel
16/02/2023 19:30


- Adrià Nieves Teruel
- Edgar Mérida Vallejo
Vs
- Jug 3 j3
- Jug 4 j4


Jornada 2
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- ANTONIO LOPEZ MIRALLES
- BLAS SANCHEZ
Vs
- Adrià Nieves Teruel
- Edgar Mérida Vallejo


- KILIAN PONS GONZALEZ
- MANEL PRIETO HUERTAS
Vs
- Jug 1 J1
- Jug 2 J2


Jornada 3
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- ANTONIO LOPEZ MIRALLES
- BLAS SANCHEZ
Vs
- KILIAN PONS GONZALEZ
- MANEL PRIETO HUERTAS
Pàdel
09/02/2023 21:30


- Jug 3 j3
- Jug 4 j4
Vs
- Jug 1 J1
- Jug 2 J2


Jornada 4
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- Jug 3 j3
- Jug 4 j4
Vs
- KILIAN PONS GONZALEZ
- MANEL PRIETO HUERTAS


- Jug 1 J1
- Jug 2 J2
Vs
- Adrià Nieves Teruel
- Edgar Mérida Vallejo


Jornada 5
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- ANTONIO LOPEZ MIRALLES
- BLAS SANCHEZ
Vs
- Jug 3 j3
- Jug 4 j4


- Adrià Nieves Teruel
- Edgar Mérida Vallejo
Vs
- KILIAN PONS GONZALEZ
- MANEL PRIETO HUERTAS
Pàdel
15/02/2023 21:30





MASCULI 3A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
JESUS PERIAGO LLOVERAS
TONI PIQUÉ GARRIDO
3 1 1 0 0 2 0 2 12 4 8
2
CARLOS TAMAJON CORREA
JAUME RAMOS BOIX
3 1 1 0 0 2 0 2 12 4 8
3
DANIEL SOGO PARDO
SERGIO DIAS BUENO
3 2 1 0 1 2 3 -1 13 22 -9
4
Albert Jimenez
PAU CARRETO PEÑALBA
0 1 0 0 1 1 2 -1 10 9 1
5
ORIOL CALAHORRO LOSADA
Rafa Cazalla Ruda
0 1 0 0 1 0 2 -2 4 12 -8
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- Albert Jimenez
- PAU CARRETO PEÑALBA
Vs
- DANIEL SOGO PARDO
- SERGIO DIAS BUENO
Pàdel
25/01/2023 19:00

6-3 / 4-6 / 6-9


- ORIOL CALAHORRO LOSADA
- Rafa Cazalla Ruda
Vs
- JESUS PERIAGO LLOVERAS
- TONI PIQUÉ GARRIDO
Pàdel
24/01/2023 20:00

4-6 / 0-6


Jornada 2
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- Albert Jimenez
- PAU CARRETO PEÑALBA
Vs
- ORIOL CALAHORRO LOSADA
- Rafa Cazalla Ruda


- CARLOS TAMAJON CORREA
- JAUME RAMOS BOIX
Vs
- DANIEL SOGO PARDO
- SERGIO DIAS BUENO
Pàdel
02/02/2023 19:00

6-0 / 6-4


Jornada 3
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- Albert Jimenez
- PAU CARRETO PEÑALBA
Vs
- CARLOS TAMAJON CORREA
- JAUME RAMOS BOIX
Pàdel
08/02/2023 18:30


- JESUS PERIAGO LLOVERAS
- TONI PIQUÉ GARRIDO
Vs
- DANIEL SOGO PARDO
- SERGIO DIAS BUENO
Pàdel
07/02/2023 20:30


Jornada 4
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- JESUS PERIAGO LLOVERAS
- TONI PIQUÉ GARRIDO
Vs
- CARLOS TAMAJON CORREA
- JAUME RAMOS BOIX
Pàdel
13/02/2023 18:30


- DANIEL SOGO PARDO
- SERGIO DIAS BUENO
Vs
- ORIOL CALAHORRO LOSADA
- Rafa Cazalla Ruda
Pàdel
13/02/2023 18:30


Jornada 5
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- Albert Jimenez
- PAU CARRETO PEÑALBA
Vs
- JESUS PERIAGO LLOVERAS
- TONI PIQUÉ GARRIDO
Pàdel
17/02/2023 18:30


- ORIOL CALAHORRO LOSADA
- Rafa Cazalla Ruda
Vs
- CARLOS TAMAJON CORREA
- JAUME RAMOS BOIX
Pàdel
17/02/2023 18:30