FASE 1 - LIGA PÀDEL - Mixte


MIXTE 3A

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
ANDREA GARCIA LORENZO
DANIEL BARRAGAN CARRASCOSA
3 1 1 0 0 2 0 2 12 2 10
2
CARME GOMEZ
PAU BAYARRI
3 2 1 0 1 3 2 1 23 19 4
3
XAVIER COLL RIERA
Rosa Comabella Pobes
3 2 1 0 1 2 2 0 22 21 1
4
Guillem Palomar Agramunt
MIREIA MANEN PARAREDA
3 1 1 0 0 2 1 1 9 10 -1
5
OCTAVI ANDRES
Glòria Piera
0 1 0 0 1 0 2 -2 8 12 -4
6
JUDIT MASJUAN
TONI LORENZO OTERMIN
0 1 0 0 1 0 2 -2 2 12 -10
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- Guillem Palomar Agramunt
- MIREIA MANEN PARAREDA
Vs
- CARME GOMEZ
- PAU BAYARRI
Pàdel
25/01/2023 19:00

6-4 / 3-6 / 9-4


- ANDREA GARCIA LORENZO
- DANIEL BARRAGAN CARRASCOSA
Vs
- JUDIT MASJUAN
- TONI LORENZO OTERMIN
Pàdel
26/01/2023 16:00

6-2 / 6-0


- XAVIER COLL RIERA
- Rosa Comabella Pobes
Vs
- OCTAVI ANDRES
- Glòria Piera
Pàdel
25/01/2023 18:30

6-4 / 6-4


Jornada 2
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- Guillem Palomar Agramunt
- MIREIA MANEN PARAREDA
Vs
- ANDREA GARCIA LORENZO
- DANIEL BARRAGAN CARRASCOSA


- XAVIER COLL RIERA
- Rosa Comabella Pobes
Vs
- CARME GOMEZ
- PAU BAYARRI
Pàdel
01/02/2023 17:30

4-6 / 6-7


- OCTAVI ANDRES
- Glòria Piera
Vs
- JUDIT MASJUAN
- TONI LORENZO OTERMIN


Jornada 3
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- Guillem Palomar Agramunt
- MIREIA MANEN PARAREDA
Vs
- XAVIER COLL RIERA
- Rosa Comabella Pobes


- OCTAVI ANDRES
- Glòria Piera
Vs
- ANDREA GARCIA LORENZO
- DANIEL BARRAGAN CARRASCOSA
Pàdel
13/02/2023 20:00


- JUDIT MASJUAN
- TONI LORENZO OTERMIN
Vs
- CARME GOMEZ
- PAU BAYARRI
Pàdel
09/02/2023 18:30


Jornada 4
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- Guillem Palomar Agramunt
- MIREIA MANEN PARAREDA
Vs
- OCTAVI ANDRES
- Glòria Piera
Pàdel
16/02/2023 18:30


- JUDIT MASJUAN
- TONI LORENZO OTERMIN
Vs
- XAVIER COLL RIERA
- Rosa Comabella Pobes
Pàdel
21/02/2023 18:00


- CARME GOMEZ
- PAU BAYARRI
Vs
- ANDREA GARCIA LORENZO
- DANIEL BARRAGAN CARRASCOSA
Pàdel
21/02/2023 17:00


Jornada 5
Del 23/01/2023 al 24/03/2023

- Guillem Palomar Agramunt
- MIREIA MANEN PARAREDA
Vs
- JUDIT MASJUAN
- TONI LORENZO OTERMIN
Pàdel
23/02/2023 18:30


- CARME GOMEZ
- PAU BAYARRI
Vs
- OCTAVI ANDRES
- Glòria Piera
Pàdel
24/02/2023 17:00


- ANDREA GARCIA LORENZO
- DANIEL BARRAGAN CARRASCOSA
Vs
- XAVIER COLL RIERA
- Rosa Comabella Pobes
Pàdel
22/02/2023 20:00